SEO

Domovská stránka » SEO služby

Vy nemusíte byť SEO špecialistom,
My sme

Zvýšte návštevnosť vašej stránky a získajte viac zákazníkov s pomocou optimalizácie pre vyhľadávače.
Rezervujte si naše SEO služby ešte dnes a zlepšite svoju pozíciu výsledkov vyhľadávania

“Dlhoročná spolupráca a dôraz na pravidelné budovanie kvalitného obsahu nám už roky prináša stabilný záujem o naše produkty a služby.
 Ľudí sme vďaka tomu naučili, že u nás nájdu presne to, čo hľadajú.”

Jakub Miartuš
konateľ DOMO GLASS s.r.o.

SEO marketing VO VAŠICH SLUŽBÁCH

Zvýšte hodnotenie a zlepšite svoju pozíciu vo vyhľadávačoch, aby vás zákazníci ľahšie našli vždy, keď vás budú potrebovať.

SEO audit

Vykonávame technickú, on-page, off-page a konkurenčnú analýzu, aby sme pochopili všetky rozmery vašej aktuálnej SEO situácie a situácie vašich konkurentov. Na základe toho vykonáme podrobnú analýzu kľúčových slov a nájdeme najlepšiu príležitosti na zvýšenie hodnotenia vašej stránky.

Technická optimalizácia

Uľahčujeme robotom vyhľadávačov prehľadávať vašu webovú lokalitu a indexovať jej stránky a obsah korektne. Zvyšuje to relevanciu a pravdepodobnosť, že sa vaša webová stránka zobrazí potenciálnym zákazníkom na prvej stránke s výsledkami. S technickou optimalizáciou môžete dostať svoj obsah na prvú pozíciu aj pre veľmi konkurenčné pojmy a frázy.

Analýza kľúčových slov

Výskum kľúčových slov je základom pre to, aby sa váš web dostal na popredné miesta vo vyhľadávačoch. Katalogizáciou a analýzou kľúčových slov, ktoré publikum používa pre informácie, produkty a služby súvisiace s vaším podnikaním, nájdeme najlepšie kľúčové slová na zvýšenie relevancie vyhľadávania na vašom webe s rôznymi segmentmi vašej cieľovej skupiny.

SEO stratégia

Stratégia SEO spája všetky aspekty procesu a SEO optimalizácie na dosiahnutie vašich cieľov. Stratégia, ktorá je šitá presne na mieru pre vaše podnikanie a trh, je neoddeliteľnou súčasťou našich SEO služieb; kľúčovým aspektom tejto funkcie je rozvoj lepšieho pochopenia pozície vašej firmy, jej výziev a spôsobu, ako ich prekonať, aby ste dosiahli svoje marketingové a obchodné ciele.

ON-PAGE OPTIMALIZÁCIa

Organický marketing a on-page optimalizácia je vynikajúci spoôsob, si zabezpečiť opakovaný tok potenciálnych zákazníkov a konverzií. SEO je veľmi efektívny marketingový nástroj s dlhou životnosťou, pomocou ktorého sa váš web zobrazí na prvej stránke s výsledkami priamo publiku so záujmom o vaše podnikanie.

SEO analýza konkurencie

Prieskum konkurencie poskytuje množstvo hlbokých náhľadov na stratégie vašich konkurentov, ako aj ich produkty, služby a priority; čo vám umožní odhaliť medzery na trhu, nové trendy a vyvinúť vzrušujúce nové produkty a služby pre váš trh.

Optimalizácia webu je o prístupe
“Až keď sa človek vydá na cestu, až vtedy pochopí, že aj cesta môže byť cieľ. Práve vďaka ľuďom ako je Katka, ktorá svojím podnikateľským príbehom a prácou nielen inšpiruje, ale aj motivuje. Robíte svoju prácu s Jankom s nadšením a s úmyslom pomôcť klientovi, a to je cítiť v každom jednom spoločnom telefonáte, na každom stretnutí. Viete ČO robíte, viete AKO to robiť a dokonca aj PREČO.”
Gabriela Benčová, Osobný kouč

Zvýšte svoju silu v organických výsledkoch vyhľadávania
vďaka SEO, čím SKÔR

Zistite, ako vám môžeme pomôcť dosiahnuť vaše obchodné ciele.
SEO A OPTIMALIZÁCIA PRE VYHĽADÁVAČE ZAUJÍMA VIAC AKO 1600 ĽUDÍ MEsAČNE
Chytili už aj vás? Podľa nás je to veľmi dôležité.
Dlhodobý prínos a pravidelnú návštevnosť získate zakomponovaním kľúčových slov a tém, o ktoré sa zaujímajú vaši zákazníci.
“Objednali sme si SEO technickú analýzu nášho webu Eshopist, pretože už dlhšie sme mali pocit, že nie všetko je dobre nastavené.
V pomerne krátkom čase – do 2 týždňov sme obdržali obsiahlu a štrukturovane spracovanú analýzu, ktorá išla presne k veci a riešila presne problémy, ktoré sme my len tušili.
Nakoniec sme dostali ešte viac ako sme si objednali (a zaplatili). S analýzou a celkovo s prácou Merineo sme spokojní.
Určite radi ešte využijeme služby v budúcnosti.”
Marek Chalány, Eshopist.sk k našej spolupráci s MERINEO
FORMY SPOLUPRÁCE, AkO SPOLOČNE NAPREDUJEME

01
TvorbA A REDIZAJN web stránky

Postaráme sa o:

 • Technický SEO audit
 • Analýza kľúčových slov
 • Obsahová analýza blogu
 • Návrh novej štruktúry webovej stránky
 • Presmerovanie URL
02
Dlhodobá spolupráca s trvalým rozvojom
 • Analýza kľúčových slov
 • Štruktúra web stránky
 • Členenie kategórií a produktov
 • Príprava redakčného plánu
 • Implementácia obsahu na web
03
OdbornÉ konzultáciE

Pokiaľ sa o SEO staráte sami, ponúkame vám:

 • SEO konzultácie
 • Externý pohľad na aktuálne problémy
 • Nové nápady, ako prístupiť k optimalizácií a tvorbe obsahu na vašej web stránke

POSTARÁME SA O VÁS

Janny Ďurčo | AXIM
JÁN ĎURČO
SEO špecialista

“Analýza kľúčových slov a technický SEO audit sú z môjho pohľadu nevyhnutné pre dosiahnutie úspešnej SEO stratégie a zlepšenie výkonu vašej webovej stránky. Mojou úlohou je identifikovať príležitosť pre rozvoj, nájsť pre vás čo najefektívnejšie vrátane možností vhodnej implementácie.”

ČASTÉ OTÁZKY

Čas, kým začnete vidieť výsledky SEO, sa môže líšiť v závislosti od mnohých faktorov, ako sú napríklad konkurencia, kvalita vašej webstránky, vhodný výber kľúčových slov a zameranie vašej SEO stratégie.

Je dôležité si uvedomiť, že SEO je proces, ktorý môže trvať niekoľko mesiacov, a niekedy aj roky, kým dosiahnete požadované výsledky. Zvyčajne trvá niekoľko mesiacov, kým vykonané úpravy začnú ovplyvňovať pozície vášho webu vo vyhľadávačoch.

Niektoré zmeny, ako napríklad úpravy obsahu, môžu mať okamžitý vplyv na návštevnosť vášho webu, zatiaľ čo iné zmeny, ako napríklad link building, môžu trvať dlhšie, kým sa prejavia.

Okrem toho je potrebné zvážiť, že vaša konkurencia tiež pracuje na zlepšení svojho SEO, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa vaše výsledky prejavia.

V každom prípade, aby ste maximalizovali šance na dosiahnutie pozitívnych výsledkov, je dôležité mať trpezlivosť a nečakať rýchle výsledky ako v prípade platených reklamných kampaní.

Ideálny je čas s dostatočným predstihom pred začiatkom tvorby web stránky alebo pred redizajnom a prípravou nového webu.

Tvorbe web stránky by mala predchádzať dôkladná analýza kľúčových slov a na základe dát pripraviť vhodnú štruktúru web stránky, ktorá bude zohľadňovať vaše obchodné plány a ciele.

Nájsť si SEO špecialistu je dôležité pre mnoho dôvodov. SEO (Search Engine Optimization) je kľúčovým faktorom v online marketingu a je nevyhnutný pre úspech webovej stránky alebo online podnikania.

 • zvýšenie viditeľnosti vo vyhľadávačoch
 • zlepšenie návštevnosti web stránky a konverzii
 • zlepšenie konkurencieschopnosti
 • dlhodobá úspora času a zdrojov bez nutnosti spoliehania sa na platené reklamné kampane

Kombinácia týchto faktorov môže viesť v konečnom dôsledku k zvýšeniu príjmov a zisku vašej spoločnosti. Preto je nájdenie si SEO špecialistu vynikajúcim krokom, keď chcete zlepšiť svoju pozíciu vo vyhľadávačoch.